English / فارسی
 
   
 
  

  تشکیل جلسه دبیر خانه همایش ملی پسته در سالن همایش های پژوهشکده پسته  تاریخ: 12/10/1396


 

این جلسه راس ساعت 30/8 روز دوشنبه در محل سالن همایش های پژوهشکده پسته برگزار شد در این گردهمایی دستور کار جلسه بحث و تبادل نظر در خصوص برگزاری دومین همایش ملی پسته در دانشگاه ولیعصر رفسنجان در سال 1397 بود.

این جلسه با حضور نمایندگان و اساتید مختلف از جمله دانشگاه های شهید باهنر کرمان،دانشگاه ولیعصر رفسنجان و همینطور نمایندگانی از سازمان های جهاد کشاورزی استان کرمان ،سمنان،یزد،خراسان شمالی،خراسان رضوی ،خراسان جنوبی ،قزوین و رفسنجان برگزار گردید . لازم به ذکر است همچنین نماینده انجمن پسته ،نماینده اتاق بازرگانی کرمان،نماینده اداره کل استاندارد کرمان و نماینده اداره استاندارد رفسنجان حضورداشتند.

مهمترین بحث در این همایش اعلام آمادگی همه دانشگاه ها و مراکز تحقیقاتی برای شرکت در این همایش بود همچنین ارائه راهکارها برای بهتر و کارآمدشدن این دبیرخانه در زمینه های مختلف بود که سرانجام کار بر این پایه گذاشته شد که هر کدام از مسئولین و مدعوین اطلاعات خود را با آقای شاکر اردکانی مسئول دبیرخانه همایش ملی پسته در میان بگذارند .لازم به ذکر که ایشان همچنین معاونت مالی و اعتباری پژوهشکده پسته را نیز بر عهده دارد .

 
     
         
   
     
         

 

 
     

                   

               مرورگر پیشنهادی Mozilla Firefox                 
         
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه تحقیقات پسته کشور می باشد .          
  pri.ir All right reserved
طراحی و پشتیبانی : Noujan.net