English / فارسی
 
   
 
  

  گرامیداشت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران در پژوهشکده پسته  تاریخ: 23/11/1396


 در بیست و یکمین روز از بهمن ماه همکاران پژوهشکده پسته با حضور در سالن گردهمایی پژوهشکده پسته یاد و نام و خاطره امام راحل ،شهدای انقلاب و جنگ و پیروزی شکوهمند انقلاب را گرامی داشتند .

در این مراسم که با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی آغاز گردید ابتدا ریاست محترم پژوهشکده با تبریک سالگرد انقلاب و یاد امام و شهدا به همکاران حاضر در جلسه خیر مقدم گفتند.

ایشان در ادامه از توجه ویژه به مقام شامخ شهیدانی سخن گفتند که با نثار خونشان باعث سرفرازی کشور و مردم عزیزمان شدند.

همچنین در قسمتی از سخنانشان این عظمت و از همه مهمتر امنیت ایران اسلامی را حاصل خون شهیدان به خون خفته انقلاب و جنگ برشمردند و آرزوی کردند که بتوانیم رهروان خوبی برای ادامه راه آن بزرگواران باشیم.

در ادامه با پخش متنی از شهید سرافراز انقلاب محمد رضا میرافضلی یاد شد که این شهید بزرگوار در اول آذرماه 1357 توسط گلوله دژخیمان ستم شاهی در تظاهرات علیه آن حکومت دست نشانده ،شربت گوارای شهادت را نوشیدند.

بیان زندگی این شهید گرانقدر از این حیث مورد توجه قرار گرفت که ایشان در آن زمان از همکاران ما در آزمایشگاه بررسی آفات و گیاهپزشکی اکنون بوده اند و برای ما جای مباهات است که در محیطی نفس می کشیم که روزگاری این شهید گرانقدر در حال انجام وظیفه برای کشور خود بوده اند.

لازم به ذکر است که با مساعدت ریاست پژوهشکده و پیگیری آقای زاده پاریزی مسئول محترم عقیدتی پژوهشکده قرار شد یکی از قطعات کلکسیون تحقیقاتی به نام این شهید گرانقدر نامگذاری گردد.

در ادامه با مدیحه سرایی و مولودی خوانی آقای حسن ابراهیمی مداح اهل بیت ،حال و هوایی خاص به جلسه داده شد.  

 
     
         
   
     
         

 

 
     

                   

               مرورگر پیشنهادی Mozilla Firefox                 
         
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه تحقیقات پسته کشور می باشد .          
  pri.ir All right reserved
طراحی و پشتیبانی : Noujan.net