English / فارسی
 
   
 
  

  اولین جلسه ریاست پژوهشکده پسته با شورای مسئولین برگزار گردید  تاریخ: 1/3/1397


 

در روز اول خردادماه 1397 اولین جلسه شورای مسئولین پژوهشکده پسته بعد از ریاست آقای دکتر اسماعیل پور در مسند ریاست پژوهشکده پسته انجام گرفت.

این جلسه که ابتدا با یاد و نام خداوند سبحان و خیر مقدم ریاست پژوهشکده در اطاق ریاست پژوهشکده آغاز گردید، با حضور مسئولین گروهها و بخش های پژوهشکده برگزار گردید.

ایشان بحث کمبود نیروی کار در برخی از گروهها و بخش ها را مطرح و از مسئولین این گروهها خواستند که با تعامل بیشتر این همکاریها را بیشتر و بهتر کنند .

همچنین بحث جابجایی برخی افراد را از گروهی به گروه دیگر مطرح و ضمن تفکر بیشتر در این زمینه از مسئولین بخش ها خواستند تا نظرات خود را منعکس کنند.

خواسته اصلی ایشان این بود که جابجایی نیروها به شکلی صورت گیرد که در انجام روتین امور پژوهشکده خللی ایجاد نگردد.

موضوع مورد بحث دیگر در مورد واگذاری آزمایشگاه آب و خاک پژوهشکده به بخش خصوصی بود که قرار شد با تمهیداتی که اندیشیده می شود مشکلات پیش روی این مقوله نیز مرتفع گردد.

همچنین در شکل ماموریت رفتن همکاران و چگونگی انجام آن با توجه به اینکه فعلا پژوهشکده از نظر وسیله نقلیه در مضیقه است صحبت هایی صورت گرفت و قرار شد که ماموریت ها طوری برنامه ریزی گردد تا کمترین هزینه را متوجه پژوهشکده ،و به شکلی انجام شوند که پژوهشکده قادر به پرداخت این ماموریت ها باشد.

در پایان ایشان از مسئولین مختلف بخش ها خواستند تا نطرات و پیشنهادات خود را در زمینه بهتر شدن روال کاری پژوهشکده بیان کنند که مورد استقبال ایشان قرار گرفت .

این جلسه همزمان با اذان ظهر پایان یافت.

 

 
     
         
   
     
         

 

 
     

                   

               مرورگر پیشنهادی Mozilla Firefox                 
         
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه تحقیقات پسته کشور می باشد .          
  pri.ir All right reserved
طراحی و پشتیبانی : Noujan.net