English / فارسی
 
   
 
  

  مراسم تودیع و معارفه رئیس قدیم و جدید پژوهشکده پسته  تاریخ: 13/2/1397


 

در سه شنبه 11 اردیبهشت ماه 1397 با حضور جناب آقای دکتر حسنی ریاست محترم موسه علوم باعبانی به اتفاق آقای دکتر موسوی و سرکار خانم دکتردستجردی دوتن از همکاران فعال آن موسسه در پژوهشکده پسته ،ابتدا از ساعت 8 تا 10 صبح را به دیدار خصوصی ریاست محترم موسسه علوم باغبانی با کارکنان پژوهشکده پسته اختصاص دادند و به تمامی درد دلهای محققین و کارکنان گوش جان سپردند .

با توجه به اطلاع رسانی قبلی مراسم تودیع و معارفه علاوه بر حضور افراد فوق الذکر مسئولین جهاد کشاورزی شهرستانهای استان و همینطور مسئولین سازمان جهاد کشاورزی و مرکز تحقیقات استان و همینطور مسئولین بخش خصوصی کشاورزی و اصحاب رسانه در شهرستان رفسنجان، راس ساعت 10 صبح آغاز گردید .

در این آیین که ابتدا با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود ملی کشورمان آغاز شد ابتدا دکتر جوانشاه به کلیه حاضرین در جلسه خوش آمد گفته و رشته کلام را به مدعوین سپردند.

اکثر مدعوین ضمن تشکر از تلاشهای دکتر جوانشاه در زمان تصدی پست ریاست پژوهشکده برای ادامه همکاری در آینده با ریاست جدید پژوهشکده خواستار همکاری دوجانبه و متقابل همانند گذشته با بودند که مورد استقبال قرار گرفت.

بعد از ایراد صحبت ها ی مدعوین آقای دکتر حسنی در مورد این مراسم به ایراد سخنانی پرداختند و در مورد دغدغه های افرادی که سوالاتی را مطرخ کرده بودند پاسخهای قانع کننده ای را بیان و خواست ریاست محترم سازمان مبنی بر کار علمی و پژوهشی بر روی ارقام مقاوم پسته بخصوص در زمینه مقاومت به شور،خشکی و پاتوژنها را خواستار شدند و ابراز امیدواری کردند که با توجه به تغییر اقلیم در کل ایران و اینکه در اکثر استانهای کشور کاشت پسته رواج یافته است بیشتر به ارقامی روی آورده شود که بیشترین محصول و کمترین هزینه را متوجه باغدار نماید .

در این مراسم آقای دکتر حسنی تمامی بخش های مختلف پژوهشکده از جمله گیاهپزشکی و آبیاری و تغذیه را مکمل کار بهنژادی دانسته  و آرزو کردند  تا با همفکری بیشتر و انسجام بیشتر میان این گروهها  با گروه بهنژادی، هر چه زودتر بتوانیم به مهمترین خواسته ریاست محترم سازمان که تولید پایه مقاوم است فائق آییم.

ایشان رسیدن به این امر مهم را گامی در جهت پیشرفت همه بخش ها و گروهها دانستند و خواستند که دوستان با گرایشهای مختلف علمی و با کار بیشتر و دلسوزانه تر هرچه زودتر به این مهم دست یابند.

سپس مشارالیه با تشکر از زحمات چندین ساله دکترامان الله جوانشاه حکم تودیع ایشان را تسلیم وی نموده و برای ادامه فعالیتهای علمی وزندگی شخصی ایشان آرزوی توفیق کردند و در ادامه با تسلیم حکم ریاست جدید به آقای دکتر علی اسماعیل پور برای ایشان در ادامه فعالیتهای پژوهشکده آرزوی توفیق نمودند و به ایشان قول مساعد دادند که هر گونه همکاری را جهت پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده پژوهشکده بنمایند.

لازم به ذکر است دکتر جوانشاه از حضور کلیه افراد در مراسم معارفه ایشان تشکر و قدردانی کردند و همینطور دکتر اسماعیل پور نیز با بیان اینکه در 21 استان کشور کار کاشت پسته انجام می شود توجه خاص رئیس موسسه علوم باغبانی را از پژوهشکده پسته خواستار شدند.

بعد از مراسم تودیع و معارفه مجددا دکتر حسنی و همراهان در میان کارکنان پژوهشکده حضور یافتند و به کلیه خواسته های کارکنان با جان ودل گوش داده و برای حل کلیه مشکلات پژوهشکده و پیشرفت بهتر کارها قول مساعد دادند .

لازم به ذکر است که این مراسم ساعت 8 صبح آغاز و تا ساعت 14 ادامه یافت .  

 
     
         
   
     
         

 

 
     

                   

               مرورگر پیشنهادی Mozilla Firefox                 
         
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه تحقیقات پسته کشور می باشد .          
  pri.ir All right reserved
طراحی و پشتیبانی : Noujan.net