English / فارسی
 
   
 
  

  جلسه ریاست پژوهشکده پسته با گروه تولید و فن آوری تشکیل شد  تاریخ: 1/3/1397


 

در اولین روزهای کاری ریاست جدید پژوهشکده پسته آقای دکتر اسماعیل پور اولین جلسه کاری با گروه تولید و فن آوری را در روز یکشنبه 30 اردیبهشت ماه 1397در سالن کنفرانس پژوهشکده پسته برگزار کردند.

 در این جلسه که با یاد و نام خدا آغاز گردید ابتدا دکتر اسماعیل پور ریاست پژوهشکده ابتدا در مورد اهداف پیش روی بعد از آغاز ریاست ایشان به ایراد سخن پرداختند و مهمترین کار را برای محققین این گروه اثر گذاری طرحهای تحقیقاتی خواندند.

ایشان با اشاره به اینکه بیشترین نیرو،محقق و هیئت علمی پژوهشکده در این بخش حضور دارند، از آنها خواستند تا بیشتر به سمت طرحهای خاص ،مشاوره ای و قرارداد با شرکت ها حرکت کنند تا ضمن اینکه قادر به انجام طرح مورد نظر باشند بتوانند گوشه ای از هزینه ها و پرداخت های همکارانی را که در این پروژه ها فعالیت می کنند را تامین کنند.

ایشان همچنین بحث صرفه جویی در کلیه زمینه ها از جمله آب ،برق ،تلفن و و گاز را بسیار مهم و اثر بخش در کاهش هزینه های پژوهشکده خواندند و از همکاران برای پیشنهاد و راهکار مناسب برای کاهش این هزینه ها نظر خواهی کردند.

مشارالیه همچنین از همکاران خواستند تا اگر مشکلی را در اجرای بهتر طرحهای تحقیقاتی و پیشبرد بهتر اهداف پژوهشکده مد نظر دارند بیان کنند تا پیگیری لازم به عمل آید.

در ادامه از کلیه همکاران گروه تولید و فن اوری خواستند تا مسائل،مشکلات و راهکارهای خود را در جلسه مطرح کنند تا در جهت حل آنها اقدام مقتضی بعمل آید .کلیه همکاران گروه نقطه نظرات خود را بیان و توسط ریاست پژوهشکده ثبت و برای پیگیری آنها قول مساعد دادند.

این جلسه تا ساعت 30/15 ادامه یافت .

 
     
         
   
     
         

 

 
     

                   

               مرورگر پیشنهادی Mozilla Firefox                 
         
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه تحقیقات پسته کشور می باشد .          
  pri.ir All right reserved
طراحی و پشتیبانی : Noujan.net