English / فارسی
 
   
 
  

  چهارصد و نود هفتمین جلسه کارگروه تخصصی شورای تحقیقات پژوهشکده پسته برگزار گردید  تاریخ: 9/3/1397


 

در این جلسه که با یاد و نام خداوند سبحان آغاز شد ابتدا دکتر محمد عبدالهی معاونت پژوهشی و رئیس کمیته فنی یک عدد گزارش نهایی را برای طی نمودن مراحل نهایی کار تعیین داور نمودند که با تایید اعضای کمیته این امر صورت گرفت.

در دومین مبحث ایشان پروپوزال یک پروژه تحقیقاتی رامطرح و برای اظهار نظر پیرامون آن نیز داورانی تعیین تا ضمن مطالعه آن اگر ایراد ،اشکال و یا راهکاری مناسبتر برای اجرای آن در نظر دارند مطرح کنند که این امر نیز جامه عمل پوشید و داوران مشخص گردیدند.

همچنین در ادامه جلسه دو نامه پروپوزال که از سوی مجریان پروژه ها به کمیته فنی داده شده بود توسط آقای دکتر عبدالهی قرائت گردید و اعضا در جریان این امر قرار گرفتند .

در پایان آقای دکتر علی اسماعیل پور ریاست پژوهشکده نیز ضمن عرض خسته نباشید به اعضای کمته فنی و تحقیقاتی به دلیل به موقع برگزار کردن و پیوسته بودن جلسات کمیته فنی و تحقیقاتی از آنها تشکر و قدر دانی کردند.

ایشان همچنین در مورد دومین همایش ملی پسته ایران که 21 و 22 شهریور ماه 1397 در دانشگاه ولیعصر رفسنجان برگزار می گردد به ایراد سخن پرداختند.

وی افزود که این همایش با مشارکت دانشگاه ولیعصر،پژوهشکده پسته ،انجمن علوم باغبانی و دانشگاه علوم پزشکی رفسنجان برگزار می گردد.

ایشان با توجه به اینکه این همایش مختص پسته است و به رو زترین و کارآمدترین مقالات و یافته های مرتبط با پسته در آن به بوته نقد سپرده می شود از همکاران محقق خواستند تا به طور جد برای حضور در این همایش تلاش کنند.

این جلسه بعد از 2 ساعت به اتمام رسید.

 
     
         
   
     
         

 

 
     

                   

               مرورگر پیشنهادی Mozilla Firefox                 
         
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه تحقیقات پسته کشور می باشد .          
  pri.ir All right reserved
طراحی و پشتیبانی : Noujan.net